Idylliczna włoska wyspa jako pomysł na wakacje

Wymarzona wyspa Sardynia, z białymi piaszczystymi plażami i niesamowitym jedzeniem, została uznana za najbardziej wartościowe miejsce na wakacje zorganizowane w te Wielkanoc.

Według Travel Supermarket, oferując najtańsze oferty pakietowe podczas świąt wielkanocnych , wycieczka na przepiękną włoską wyspę jest w 2019 roku o 24 procent tańsza w porównaniu z rokiem ubiegłym .

Strona porównawcza wykazała, że ​​czteroosobowa rodzina, która chce rozkoszować się plażową atmosferą i niesamowitym słońcem ( w kwietniu temperatury dochodzą do 20 o C), może to zrobić za jedyne 142 GBP na osobę podczas podróży od 6 do 13 kwietnia.

Okazało się również, że niepewność związana z Brexitem wydaje się obniżać ceny pakietów zagranicznych w wielu miejscach w Europie. Na przykład Malta, hiszpańskie Costa Brava, Majorka i Algarve również odnotowały ogromny spadek cen.

Pary lub rodziny, które chcą uciec na Sardynię w kwietniu, mogą skorzystać z niedrogich pakietów wakacyjnych w pięknych lokalizacjach, takich jak Olbia, Porto Cervo i Alghero.